За словами Остапа Процика, юридичне управління Львівської міськради ще не знає, як діяти у «заплутаній ситуації» з рішенням суду про поновлення на посаді Любомира Буняка, тому звернеться з роз’ясненнями до суду.
Любомир Буняк відповів на це, що суд виносить рішення, «а не надає юридичні консультації, ситуація є простою, тож мастіть собі голови».
Остап Процик розповів, що також будуть проведені консультації між юридичним управлінням Львівської міськради та представником Любомира Буняка для вирішення питання і виконання рішення суду.
Нагадаємо, що 30 квітня цього року Апеляційний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення поновити Любомира Буняка на посаді міського голови Львова. Апеляційний суд підтвердив рішення Шевченківського суду Києва від 27 грудня 2005 року. Любомир Буняк заявив, що готовий негайно обійняти посаду і має намір вимагати від Львівської міськради сплатити йому зарплату за 3 роки вимушеного прогулу
27 грудня 2005 року Шевченківський суд Києва поновив Буняка на посаді міського голови, після того як 27 вересня того ж року міські депутати достроково припинили його повноваження. Згодом Апеляційний суд залишив у силі це рішення. Депутати Львівської міської ради натомість наприкінці грудня 2005 року прийняли повторне рішення про дострокове припинення повноважень Буняка на посаді міського голови. Це рішення, у свою чергу, було опротестовано прокурором Львова. Буняк також оскаржив це рішення у Шевченківському районному суді Києва і виграв справу. Міськрада знову оскаржила рішення.
ІА "Вголос": НОВИНИ