Прикордонниця Львівського загону посіла перше місце у світових змаганнях з універсального бою.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Державної прикордонної служби України.

Так, чемпіонат відбувався у місті Анталія, що в Туреччині, в період з 8 по 12 грудня цього року.

Відомо, що серед дівчат, у ваговій категорії до 52 кг, Богдана Качура посіла перше місце та здобула звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з універсального бою.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, у 2018 році голова Федерації з універсального бою у Тернопільській області Дмитро Патиковський запропонував Богдані бути її тренером та розпочати спільні спортивні тренування. Дівчина прийняла пропозицію і відтоді в її спортивній кар’єрі розпочався стрімкий ріст. Під час довгих та виснажливих тренувань Богдана познайомилась зі своїм колегою по спорту Сергієм, також прикордонником. Згодом вони об’єднались в щасливу сім’ю. Незважаючи на свій досить юний вік, дівчина має великий багаж перемог. Вона розповідає, що поєднувати тренування та службу їй вдається не легко, але вона наполегливо працює та впевнено йде до своєї мети.

Варто зазначити, що тренер Богдани – Дмитро Аркадійович, теж колишній прикордонник. Він також взяв участь у чемпіонаті та здобув перемогу у ваговій категорії до 80 кг. Загалом у командному заліку збірна України посіла перше місце.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ