У вирішальному матчі львів'яни перемогли «Електренай Заібас» із Литви з рахунком 16:9.

Свою перевагу українські ватерполісти, як зазначив сайт NTA, окреслили у перших двох чвертях (5:2 і 6:1), а далі спокійно довели справу до перемоги.

Як повідомила пресслужба ватерпольного клубу «Динамо» (Львів), у поєдинку за бронзу зустрілися гості з Польщі та Словаччини. З рахунком 15:11 перемогу здобув словацький «Горнец», який обіграв «АЗС УВ» з Варшави.

Загалом у відкритому Кубку Львова, який став уже непересічною подією у спортивному житті України, взяли участь 5 команд. Окрім згаданих вище, змагалися ще представники Національної збірної України, які, щоправда, програли всі матчі, хоча й у впертій боротьбі.

Львівські «динамівці» ж у попередні дні змагань обіграли також за чергою якраз українських збірників (15:2), «Горнец» (Словаччина) (19:8) і «АЗС УВ» з Варшави (23:4).

Таким чином львівська команда додала до своєї багатої скарбниці ще один трофей. І треба визнати, що це цілком заслужено, адже львівські майстри водного поло зараз не лише найсильніші в Україні, але й можуть гідно виступати на турнірах міжнародного рівня.

Нагадаємо, що в травні львівська ватерпольна команда «Динамо» увосьме та вчетверте поспіль стала чемпіоном України серед команд Суперліги.

Згодом львів’яни вдесяте в історії виграли Кубок України з водного поло. У фінальному матчі престижного турніру у Львові в басейні СКА львівська команда з рахунком 11:6 перемогла збірну Харківської області.

Такі успіхи спортивні експерти пов’язують з особою президента ватерпольного клубу «Динамо» (Львів) Олександра Свіщова, якого, до речі, в червні обрали президентом Федерації водного поло України.