У четвер, 6 травня, львівський «Рух» приймав на «Арені Львів» донецький «Олімпік».

Протистояння завершилося впевненою перемогою господарів поля. «Рух» відкрив рахунок у матчі вже на четвертій хвилині. Притула впевнено замкнув простріл від Борячука – 1:0!

На 17-й хвилині господарі подвоїли власну перемогу. Після навісу Бойчука головою відзначився Борячук.

Через кілька хвилин «Рух» отримав право пробити пенальті. У штрафному майданчику Лебеденко збив Климчука. Одинадцятиметровий удар реалізував Климчук – 3:0 на 26 хвилині матчу.

На 62 хвилині «Олімпік» зумів відквитати один гол, однак після перегляду відеоповтору рефері скасував забитий м’яч. У гравця донеччан зафіксували офсайд.

«Рух» здобув розгромну перемогу над «Олімпіком» та залишився на 10 позиції в чемпіонаті. Команда зі Львова за тур до завершення УПЛ набрала 27 очок, в «Олімпіка» - 21 бал. Поразка опустила гостей на передостанню позицію.