Російські окупанти готуються знову завдавати ударів протягом зими. Агресор хоче нести страждання для українського народу, але Україна вистоїть.

Про це розповів український президент Володимир Зеленський у Telegram.

«Чітко усвідомлюємо, що російське зло теж готується до зими – готується нести страждання. І кожен зараз у державному секторі та в місцевій владі повинен зробити все можливе, а коли потрібно – то й неможливе, щоб Україні вдалося вистояти взимку та зберегти повну функціональність», - сказав президент.

Він наголосив, що усі посадові особи й командувачі мають чіткі завдання. Вони стосуються всіх спектрів захисту України, зокрема питань:

  • ППО,
  • підготовки енергетики,
  • соціальної системи,
  • відповідних пакетів підтримки від партнерів.

«Керівники обласних адміністрацій звітуватимуть щодня про підготовку, кожен день увечері – звіт для уряду, офісу. Міністру внутрішніх справ доручено максимально підготувати сектор ДСНС - те, що стосується не лише безпосередньої роботи Служби з надзвичайних ситуацій, але й чіткого інформування людей про те, як буде забезпечений захист», - розповів Зеленський.

Також, за словами президента, партнери пообіцяли, що Україна отримає більше «гепардів» для захисту енергетичної мережі.

«Але мобілізуємо всі сили. Щоб збільшити ще й постачання різних систем ППО і сам фізичний захист обʼєктів», - додав він.

ІА "Вголос": НОВИНИ