Під час гри 14 жовтня у столиці Болгарії Софії арбітр двічі зупиняв матч відбору на чемпіонат Європи 2020 року між Болгарією та Англією через расизм на адресу англійців.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Перша пауза під час матчу сталася на 28-й хвилині за рахунку 0:2. Причиною стала імітація мавп’ячих вигуків, спрямованих на англійських темношкірих гравців, включно із захисником Тайроном Мінґсом і форвардом Рахімом Стерлінгом. Зупинка відбулася на підставі антирасистського протоколу Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Диктор на стадіоні попередив, що матч можуть зупинити, якщо расизм буде продовжений. Вдруге арбітр перервав гру на 43-й хвилині.

До того ж, болгарські вболівальники використовували нацистські привітання й демонстрували одяг з логотипом УЄФА й написом «No Respect» («Ніякої поваги»).

У результаті матч закінчився рахунком 0:6 з перемогою Англії. Два голи у ході гри забив Стерлінг. Після шести матчів англійці мають 15 очок і лідирують у групі А відбору на континентальну першість.

Нагадаємо, у понеділок, 14 жовтня, збірна України провела надважливий поєдинок проти Португалії.

Збірна України з футболу у меншості перемогла Португалію у важкому відбірковому матчі Євро-2020 з рахунком 2:1.