Герцогиня Сассекских Меган Маркл випустила книгу з 50 рецептами, які сама приготувала на кухні.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу.

Книгу, яка називається «Разом: книга нашого співтовариства», герцогиня Сассекська створила разом із жінками зі спільноти Hubb Community Kitchen.

«Книга складається із 50 рецептів. Курка в соусі каррі та кокосовому молоці, баклажани по-індійськи, курка з рисом по-перськи, пиріг із карамелізованою сливою, пряний м'ятний чай - такі рецепти пропонує герцогиня Сассекська. У книзі є передмова, написана принцесою», -повідомляє Hellomagazine.

Всі гроші, зібрані з продажу книжки, підуть на допомогу постраждалим від пожежі в Grenfell Tower. Потрібно зібрати 250 тис. фунтів.

Про свій інтерес до кулінарії Меган Маркл згадувала в інтерв'ю ще до одруження з принцом Гаррі. Та після весілля вона не покинула хобі, а навпаки – активно розвиває його.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ