Спеціальний посланець Всесвітньої організації охорони здоров'я з боротьби з пандемією COVID-19 доктор Девід Набарро заявив, що щонайменше впродовж наступних трьох місяців у світі триватиме складна ситуація у зв’язку з коронавірусом.

Про це повідомляє видання Essex Live.

«Я побоююся, що ми рухаємося через марафон, але нині немає реального способу сказати, що ми вже у кінці. Ми бачимо кінець, але ми поки не там», - сказав Набарро.

Він додав, що складна ситуація у світі у зв’язку з коронавірусом триватиме ще щонайменше впродовж наступних трьох місяців.

«Поведінка цього вірусу полягає в тому, що він накопичується, а потім різко зростає, а потім знову спадає, а потім знову зростає. І так приблизно кожні три-чотири місяці», - зазначив Набарро.

За його словами, життя продовжується, економіку можна відновити в багатьох країнах, але владі потрібно буде добре усе планувати, коли відбуваються коронавірусні сплески.

Нагадаємо, на території Львівщини продовжують фіксувати нові випадки коронавірусної хвороби. За минулу добу COVID-19 підтвердили ще в 130 осіб. Серед інфікованих 90 мешканців Львова. 9 січня фахівці провели 1 092 ПЛР-тести.

ІА "Вголос": НОВИНИ