За кілька тижнів до виборів президента США компанія Microsoft поклала край масштабній хакерській операції, яка становила загрозу виборчій інфраструктурі країни.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії Microsoft.

«Сьогодні ми вжили заходів, щоб зупинити дію ботнету під назвою Trickbot – одного з найвідоміших у світі поширювачів вірусів-здирників», – зазначили в компанії.

Як підкреслили в Microsoft, уряд США, а також незалежні експерти вважають віруси-здирники «однією з найбільших загроз майбутнім виборам». Завдяки цим програмам зловмисники можуть заразити комп'ютерну систему, яка використовується для роботи зі списками виборців або звітування про результати голосування.

«Ми заблокували дію Trickbot на підставі отриманої ухвали суду, а також завдяки технологічним діям у партнерстві з телекомунікаційними провайдерами по всьому світу», – уточнили в американській компанії.

Також зазначається, що поширювачі Trickbot, зараз не зможуть ініціювати нові зараження або активувати віруси, які вже потрапили в комп'ютерні системи.

Вибори президента США мають відбутися 3 листопада.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп хоче до президентських виборів підписати з Росією угоду щодо ядерного озброєння.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ