Міноборони РФ анонсує нові удари по підприємствах оборонно-промислового комплексу України.

Про це у Міноборони РФ заявили під час брифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

Так, у РФ звинуватили Україну в нібито ударі «тактичної ракети »Точка-У« з касетним боєприпасом» по окупованому Донецьку.

Однак в Міноборони України заявили, що ракета, яка вдарила по окупованому Донецьку 14 березня вранці, однозначно є російською.

"У відповідь на ці дії Збройні Сили Російської Федерації вживуть оперативних заходів щодо виведення з ладу підприємств оборонно-промислового комплексу України, які здійснюють виробництво, ремонт та відновлення озброєнь, які націоналісти використовують для скоєння військових злочинів", - сказали в Міноборони країни-агресора.

Там закликали громадян України, які працюють на цих підприємствах, а також мешканців прилеглих житлових будинків, залишити потенційно небезпечні зони.

"Усі місця знаходження іноземних найманців в Україні нам відомі. По ним й надалі наноситимуться точкові удари, подібні до знищення 13 березня навчальних центрів у населеному пункті Старичі та на військовому полігоні Яворівський. Хочу повторно попередити, – жодної пощади найманцям не буде, де б на території України вони не були", - підсумували в Міноборони РФ.

Нагадаємо, сьогодні зранку російські військові атакували телевежу у селі Антопіль Рівненського району. Внаслідок цього загинуло 9 людей.

ІА "Вголос": НОВИНИ