Україна й далі веде боротьбу на культурному та дипломатичному фронті. Так, 8 липня на території комплексу Edem Resort Medical & SPA розпочав роботу арт-маркет «Вільні». Ініціювала проєкт команда PARK3020 та благодійний фонд Країни Едем «Відродження».

На площі арт-маркету представлені роботи наших сучасників: талановитих українських художників, митців, скульпторів. Зокрема арт-маркет «Вільні» налічує понад 30 сучасних українських брендів, серед яких: LITKOVSKA, ELENAREVA, Brua, The Spell.Store, Vahan Avakian, SAVRUK, Gunia, OBERIG, Gaptuvalnya, приватна колекція Edem Resort та ін.

Відкриття арт-маркету «Вільні» відбулося спільно з  відкриттям експозиції артефактів Трипілля та проєкту Revelation художника Олександра Животкова.

За перших 10 днів роботи арт-маркет площею понад 100 кв. метрів відвідало понад 700 гостей, а на відкриття завітали відомі українські митці, меценати та лідери думок.

Організація функціонування такого арт-маркету присвячена відродженню України та її цінностей, як частини світового культурного надбання.

«Ми плекаємо нашу культуру та духовність. Народ — це мова, історія, культура, традиції, усвідомлення своєї єдності. Ми не знаємо, ким ми можемо бути, ми лише знаємо, хто ми є. Ми вільні. Тільки вільні можуть створювати шедеври, а об'єднавшись - можуть створити новий стиль життя. Талантам нашої країни немає меж, адже ми - народжені вільною Україною! Ми відроджуємо нашу культуру і водночас робимо свій перший з тисячі кроків в історію, історію нашої Країни», - зазначає ідейна натхненниця та засновниця Edem Resort Medical & SPA Ольга Філатова-Кривецька.

Підтримати українських виробників в арт-маркеті «ВІЛЬНІ» може кожен гість Країни Едем. Мета створення такого маркету — перш за все надати майданчик для популяризації вітчизняних виробників, адже підтримувати місцеві бізнеси – це не просто внесок в економіку, а й персональна подяка кожному, хто робить щось особливе в Україні для українців, а також допомогти Збройним силам України.

Ціль арт-маркету «Вільні» зібрати кошти на допомогу ЗСУ та людям, постраждалих від війни.

 

Арт-маркет «Вільні» буде працювати за таким графіком :

Пн-пт : з 11:00 до 17:00

Сб-нд : з 11:00 до 20:00

ІА "Вголос": НОВИНИ