Поступ
postup.brama.com
—„Тарифи повернули”. Буняк знімає з себе відповідальність за програму „Вода”, а Склярському загрожує відставка.
—„Конституційний Суд умив руки”. Конституційний Суд України визнав законопроект про внесення змін до Конституції, який було ухвалено на позачерговій сесії Верховної Ради 3 лютого 2004 року, таким, що відповідає дійсності.
—„Кучма зацікавився опозицією”. У рік президентських виборів та закінчення власних повноважень президентові Леонідові Кучмі несподівано стали близькими проблеми політичної опозиції.
—„Погляд екс-прем’єра”. Минулого року українська економіка продемонструвала доволі не6погані темпи зростання — ВВП збільшився на 9,3%, реальний сукупний дохід, одержаний домашніми господарствами, — на 8,1%, а реальна заробітна плата — на 12,8%.

Експрес
—„Домашнє завдання від президента”. Щорічна подія — послання Президента до народних обранців — цього разу відбулася, так би мовити, у неформальній обстановці. Депутати просто роздали текст звернення керівника держави — як таке собі „домашнє” завдання.
—„Маски-шоу” тривають”. Останнім часом почастішали спроби виконавчої влади втручатися у роботу органів місцевого самоврядування. Недавні події у Тернополі та Мукачевому наочно показали у якому юридично недосконалому суспільстві ми живемо.

Львівська газета
www.gazeta.lviv.ua
—„Влада в Україні — це суцільна система боротьби”. Розповідає про парламентські перипетії народний депутат, координатор парламентської більшості Степан Гавриш.
—„Ціна підпису”. Тиск на депутатів Львівської облради триває.
—„Вибори будуть вчасно”. „Наша Україна” і БЮТ готові вийти на вулиці.
—„Тернопіль у руках податківців”. Учора в міську раду Тернополя знову прийшли працівники ЛПА з комплексною позачерговою перевіркою дотримання вимог податкового та валютного законодавства.
—„Жодної справи про банкрутство „Західенерго” не порушено”. Запевняє у своєму інтерв’ю кореспондентові газети голова правління ВАТ „Західенерго” Петро Омеляновський.

Молода Галичина
www.molgal.com
—„31 жовтня виберемо президента”. Згідно із чинним законодавством, Верховна Рада повинна ухвалити рішення про дату виборів президента до початку передвиборної кампанії, яка триватиме шість місяців і стартує 1 травня.
—„Хабар боїться протоколу”. На засіданні Львівського прес-клубу реформ стосовно теми боротьби з корупцією перший заступник начальника КМВСУ у Львівській області, начальник УБОЗ Сергій Сухонос поінформував журналістів, що з початку цього року міліція склала 9 протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до закону „Про боротьбу із корупцією”.

ІА "Вголос": НОВИНИ