Монолітного блоку у середовищі „Нашої України” нема, — відзначив сьогодні на прес-конференції народний депутат України, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма.
Про це, на думку Ігоря Шурми, свідчить перейменування ПРП. „ Іде звичайне перетягування канату. Та політична партія, яка не має своєї ідеології, а існує під фізичну особу або під конкретний проект, вона завжди буде у пошуку як ідеології, так і назви. Те, що зробила ПРП, свідчить про те, що люди здатні не об’єднуватись, а перетягувати ковдру на себе”, — додав Ігор Шурма.
18 липня з’їзд ПРП прийняв рішення про зміну назви партії на „Наша Україна”. таке рішення визвало неоднозначну реакцію з боку НРУ та УНП ― партнерів ПРП по блоку „Наша Україна”.
ІА "Вголос": НОВИНИ