ЛЬВІВ, 25 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – Лідер парламентської фракції Блок Литвина Володимир Литвин заявив про готовність його блоку бути посередником між БЮТ і НУНС.

Про це він заявив під час прес-конференції у Львові сьогодні.

«Вчора наш представник був присутній на переговорах між БЮТ і НУНС. Ми подали свої вимоги. Ми готові бути посередниками в залагодженні конфлікту між БЮТ і НУНС, будемо намагатися переконати їх відмовитися від ультиматумів», - повідомив Литвин та зазначив, що особисто спілкується на цю тему з Прем’єром, Президентом та лідером НУНС В'ячеславом Кириленком.

«Я маю моральне право закликати їх до відповідальності», - вважає екс-спікер ВРУ.
Литвин також повідомив, що блок братиме участь у сьогоднішніх переговорах трьох фракцій.

Зі слів Литвина, можливими є два варіанти коаліції: коаліція в новому форматі (нова демократична коаліція); відновлення коаліції за участю двох (БЮТ і НУНС).

Щодо вимог, які ставить блок Литвина за свою участь у коаліції, в першу чергу йдеться про визначення засад і підходів щодо «вибудовування» держбюджету, реакції на виклики, які стоять перед Україною; відмова від ультиматумів і неповернення до з’ясування стосунків; вимога відкласти всі питання, які роз’єднують суспільство, повідомив лідер блоку.

«Якщо буде утворена коаліція БЮТ і Партії регіонів – це заведе країну в глухий кут», - вважає Литвин.


ІА "Вголос": НОВИНИ