Про це Макєєв заявив у коментарі «Крим.Реалії».

Зокрема, кажучи про те, як поліпшити ефективність роботи відомства щодо публічного реагування на факти порушень прав кримчан, Макєєв закликав до співпраці всіх, хто фіксує такі факти.

«Роботу з деокупації Криму ми можемо зробити разом з усіма однодумцями. І тому я закликаю і українських журналістів, і активістів, і представників неурядових організацій взаємодіяти з нами, підказувати нам, що відбувається, надавати інформацію про порушення прав кримчан, щоб ми підключали всі дипломатичні інструменти реагування на них», – заявив директор департаменту.

Макєєв підкреслив, що тема Криму не має бути забута в Україні та світі. «Моя пропозиція про взаємодію озвучена абсолютно для всіх. Крим – це проблематика, до якої не можуть залишатися байдужими ні політики, ні представники українських органів влади, ні ті, хто працюють над деокупацією півострова», – сказав Макєєв.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

ІА "Вголос": НОВИНИ