Процес встановлення знаків і терміналів для оплати за паркування у Львові вже вийшов далеко за центр міста. Все більше бічних вуличок у так званій третій зоні стають платними. Про нові платні місця повідомили на сайті мерії. 

Вже наступного тижня нові паркувальні майданчики ЛеоПарковки відкриють у 3-й зоні паркування на таких локаціях: 

вул. Волощака (буд. №3-5; вул. Вітовського, 1; Зарицьких, 6);

вул. Руфа (навпроти буд. №5А-11; навпроти буд. №21-27; навпроти буд. №31-33; буд. №8-10);

вул. М. Костомарова (буд. №16-20, вул. Івана Франка, 41);

вул. Академіка Р. Кучера (від буд. №4 до буд. №16).

Графік роботи платних майданчиків: у будні дні з 8:00 до 20:00, в інший час – паркування безкоштовне. Тариф – 10 грн/год. 

«Оплатити паркування на майданчиках можна готівкою через найближчий термінал EasyPay - адреси вказані на інформаційних щитах мобільного паркування; безготівково – через застосунки Приват24, UNIP та EasyPay, або через QR-код на інфощитах. Також є можливість купити абонемент на паркування – місячний, квартальний чи піврічний», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор». 

Мешканці, які проживають у будинках, прилеглих до паркувальних майданчиків, після укладання договору з ЛКП «Львівавтодор» можуть придбати пільговий абонемент чи здійснювати оплату за пільговим тарифом – 3 грн/год. Ці пільги також діють і для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що проживають у будинках, прилеглих до майданчика. 

Ті, на кого не поширюється пільговий абонемент, мають можливість придбати загальний абонемент у різних зонах паркування.

Перелік усіх майданчиків ЛеоПарковки, які обслуговує ЛКП “Львівавтодор”, можна знайти на інтерактивній мапі.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ