Про це повідомляє Агентство міських новин «Москва», посилаючись на джерело, знайоме з ситуацією. За даними видання, щонайменше одного з учасників бійки було госпіталізовано в МКЛ №1 ім. М.І. Пирогова.
«Надійшло повідомлення зі служби «02» про вуличну бійку на Комсомольському проспекті на будові фітнес-центру. Поліцейські, які прибули на місце події, виявили двох громадян України й одного росіянина в нетверезому стані. Ті пояснили, що на них напали четверо або п'ятеро осіб азійської зовнішності з ножами та завдали колото-різаних ран», – розповів співрозмовник агентства.
Охоронець, який чергував на місці події, розповів поліцейським, що всі учасники поножовщини проводять у цьому будинку ремонтні роботи.
ІА "Вголос": НОВИНИ