Львів'янин Андрій Тишковець виборов золоту медаль на чемпіонаті України з боксу, який проходив в Одесі. Так, у фіналі вагової категорії до 48 кг з рахунком 4:0 спортсмен зумів перемогти киянина Андрія Єфимовича та завоювати золоту медаль.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

Варто зазначити, що національна першість була відбірковою на чемпіонат світу, який пройде з 26 жовтня до 6 листопада у Сербії. А отже Андрій Тишковець представлятиме Україну на цьому престижному боксерському форумі.

У чемпіонаті світу також буде брати участь провідний боксер Академія боксу Андрія Котельника, боксер із Запорізької області Дмитро Замотаєв, який здобув «золото» у вазі до 51 кг.

Відомо, що ще четверо спортсменів з Львівщини отримали «бронзу» на чемпіонаті України. Це Назар Куротчин (до 51 кг), Дмитро Куля (до 71 кг), Богдан Градов (до 86 кг) та Олександр Гриців (понад 92 кг).

В медальному заліку команда Львівщини посіла 5-те місце.