Четверо українських поліцейських загинули, підірвавшись на російських мінах у Херсонській області 7 грудня, ще четверо отримали поранення.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

"Колектив Національної поліції України втратив сьогодні 4-х побратимів з поліції Черкаської області. На Херсонщині під час проведення стабілізаційних заходів на каскаді ворожих мін підірвалися начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко, вибухотехнік Ігор Мельник, кінолог Сергій Ненада та помічник чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадим Періжок.

Ще четверо поліцейських поранені, лікарі борються за їхні життя".

Михайло Куратченко на Херсонщині особисто керував зведеним загоном поліції Черкащини. За словами Клименка, це був «ефективний управлінець, вольовий та сміливий поліцейський, який завжди слідував Присязі».

Ігор Мельник, Сергій Ненада та Вадим Періжок – як віддані поліцейські «служили, захищали, повертали спокій та безпеку на деокуповану частину Херсонщини».

Клименко висловив співчуття сім’ям загиблих. 

Нагадаємо, що Єврокомісія підготувала дев'ятий пакет санкцій проти росії за розв’язану нею війну, який пропонує затвердити країнам-членам.

ІА "Вголос": НОВИНИ