Захисники України поранили щонайменше трьох супротивників, поділився боєць «Фелікс».

На Луганщині воїни одного з підрозділів угруповання Об’єднаних сил успішно атакували ворога, захопивши його позиції та зброю.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці операції Об'єднаних сил.

Зокрема, військовослужбовець на позивний «Фелікс» розповів, що пошуково-ударні дії пройшли без втрат з нашого боку, у ворога - щонайменше троє поранених.

«Виявили позиції окупантів на передньому краї. Вони почали створювати суцільну лінію оборони, вкопуватися, укріплювати свої позиції. Наступного ж дня ми вирішили їх вибити звідти, поки вони не закріпилися остаточно», - повідомив він.

За словами «Фелікса», на захоплених позиціях українські захисники знайшли кілька покинутих загарбниками РПГ, підствольні гранатомети та постріли до них, велику кількість набоїв до стрілецької зброї різних калібрів та документи.

Загалом українським воїнам протистояло до двох десятків ворожої піхоти на передньому краї, а також від трьох до чотирьох десятків окупантів у резерві.


«Їхня позиція була важлива: вони контролювали дорогу. Добре, що вони не вміють воювати. Резерви, які мали прийти на допомогу, побігли першими. Швидкості їм додав наш міномет. Передові позиції спочатку відстрілювались, але потім забрали поранених і чкурнули з поля бою слідком", - додав військовослужбовець.


Як писав «Вголос», Європейський парламент вимагає негайно ввести повне ембарго на нафту, газ, вугілля та інше викопне паливо з росії.

ІА "Вголос": НОВИНИ