Як повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, 23 вересня о 15:00 під час перевірки польових доріг у лісосмузі в районі села Кримське Новоайдарського району від підриву протитанкової вистрибуючої міни загинув боєць (1994 р. н.) та ще двоє дістали поранення.
Учора близько 14:15 під час інженерного облаштування позицій біля спостережного посту недалеко від с. Оріхове Попаснянського району внаслідок підриву протипіхотної міни дістали поранення чотири бійці 22-го мотопіхотного батальйону.
«Учора під час зустрічі з послом Литви я наголосив на тому, що Луганщині потрібні групи саперів. У зв’язку з великою замінованістю прифронтових територій майже щодня страждають і гинуть люди, а ми не можемо ремонтувати лінії електропередач, – відзначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. – Я також прошу інші країни Європи допомогти нам із розмінуванням небезпечних ділянок на лінії розмежування».
ІА "Вголос": НОВИНИ