Іноземців, які намагалися незаконно перебратися в країни Євросоюзу, виявили прикордонники відділів «Шегині» та «Краківець» Львівського загону.

Про це повідомила пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Про рух в напрямку державного рубежу іноземців у підрозділи повідомили дільничні інспектори.

«Для перевірки інформації від підрозділів вибули групи реагування, які й затримали у двох випадках невідомих чоловіків які рухалися в бік державного кордону», – йдеться в повідомленні.

Затриманими виявилися громадяни Албанії та Узбекистану з документами. Згодом чоловіки повідомили прикордонникам що мали намір незаконно в обхід пунктів пропуску дісталися до країн ЄС.

Крім того, громадянин Албанії розповів правоохоронцям, що нібито прямував до Німеччини до своєї вагітної дівчини.

Наразі порушників доставлено до прикордонного підрозділу для перевірки та притягнення до відповідальності за статтею Кримінального кодексу України «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Подальшу долю затриманих вирішуватиме суд.

Нагадаємо, що наприкінці вересня працівники Прикордонної служби України виявили у пункті пропуску «Рава-Руська» контрабандну техніку Apple, більшість з якої становили смартфони іPhone.

Дещо раніше громадянина України, який перебуває в розшуку, вдалося затримати на кордоні з Польщею. 27-річного чоловіка підозрюють у пограбуванні.

ІА "Вголос": НОВИНИ