4 червня о 12.30 год. жителі та гості міста зможуть долучитись до поминальної молитви.

У вівторок, 4 червня, Львівщина разом з усією Україною вже традиційно вшановуватиме пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Про це повідомили у департаменті комунікації Львівської обласної військової адміністрації.

За даними Офісу Генерального прокурора, внаслідок повномасштабного вторгнення росії, в Україні постраждало понад 1900 дітей, 550 – загинуло.

На жаль, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України

«Уже понад 10 років так звана «друга армія світу» безжально вбиває наших дітей. Моторошні кадри знущань над українськими дітьми облітають увесь світ та вкотре показують справжнє обличчя армії нелюдів.

Найбільш вразлива категорія – діти – стали жертвами жорстокої загарбницької машини, яка порушує міжнародні закони та принципи гуманності», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Юрій Горун.

4 червня о 12.30 год, на Площі Ангелів, навпроти Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбудеться поминальна молитва за дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та акція «Голоси дітей», де кожен охочий зможе зав’язати дзвіночок на інсталяцію «Ангела» та на дерева поруч, як пам'ять про душі невинних дітей.

Запрошуємо жителів та гостей міста прийти завтра, долучитись та вшанувати пам’ять кожної дитини, яка загинула у цій страшній війні.

ІА "Вголос": НОВИНИ