Представники китайської компанії «Beijing electric power automatic» цікавляться можливістю виробництва електробусів на базі «Стрийського автобусного заводу», який знаходиться у Львівській області. Про це в понеділок, 19 лютого, повідомляє асоціація «Укравтопром».

«Співробітники Львівської міськради провели зустріч із представниками «Beijing electric power automatic», що має великий досвід у виробництві електроустаткування і зацікавлена ​​у виробництві електробусів. Проект спільної роботи був представлений на засіданні. Планується, що виробництво буде засноване на співпраці компанії з Китаю та українською ТОВ «Компанія ВЕЕМ» -Металавтопром», - йдеться в повідомленні.

Якщо домовленості трансформуються в реальний спільний проект, то українські електробуси збиратимуть на заводі в м. Стрий на базі заводу ТДВ «Стрий Авто». Там вироблятимуть кузови автобусів за кресленнями китайської сторони. Ще дві львівські компанії поставлятимуть запчастини та комплектуючі. Китайська сторона візьме на себе виробництво двигунів, блоків управління та акумуляторів.

Відзначається, що електробус проїжджатиме до 280 км без підзарядки, а зарядка акумуляторів проводитиметься вночі. Для того, щоб такий рухомий склад з'явився на вулицях українських міст, знадобляться спеціальні зарядні станції.

ІА "Вголос": НОВИНИ