[media=140044,140045] 

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області.

«Водій автомобіля Mazda CX-5, 52-річний мешканець Івано-Франківської області, на освітлюваному пішохідному переході скоїв наїзд на 21-річного правоохоронця, капрала поліції, працівника Управління патрульної поліції у Львівській області, котрий перебував на посту. З травмами різної важкості його було госпіталізовано у реанімаційне відділення Стрийської центральної районної лікарні. Скоївши наїзд, водій намагався втекти, проте поліцейські затримали його. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Під час перевірки у водія Mazda виявлено 1,5 проміле алкоголю у крові. Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі патрульної поліції Львівської області додали, що водій, який збив патрульного, проїхав близько 100 метрів від місця ДТП. Після чого водій, вийшовши з автомобіля, спробував втекти. Цей факт підтвердили свідки ДТП.

«Орієнтовно за чверть години 53-річний водій повернувся на місце пригоди. У нього виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Він спочатку пройшов перевірку на алкотестері – результат показав 1,5 проміле, а потім за порадами групи підтримки вирішив проїхати до медичного закладу, де відмовився від проходження огляду. За висновками лікаря, чоловік перебуває в стані сп'яніння.  21-річного рядового поліції після надання першої невідкладної домедичної допомоги доставили до Стрийської районної лікарні. Медики його стан оцінюють, як середньої важкості. Він перебуває у реанімаційному відділені. За попередньою інформацією, у патрульного закрита черепно-мозкова травма, забій голлвного мозку, рвана рана ноги, забій грудної клітки», – йдеться у повідомленні.

Поліцейський проходить подальші обстеження. На місці працювали слідчі Стрийського відділу поліції.

 

«Вголос»

 

 

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ