Інформація про цей випадок днями ширилася у мережі.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про те, що звернувся із заявою до поліції Одеської області та взяв справу на особистий контроль.

У дописі, що шириться Мережею, виявили цькування 2-річної вихованки приватного дитсадка в селищі Великодолинське, що в Одеській області. Дівчинці погрожували завдати тілесні ушкодження, принижували, використовували нецензурну лексику і залякували.

Дмитро Лубінець зазначив, що обурений випадком жорстокого поводження з дитиною.

За його словами, керівництво закладу не відреагувало на інцидент та проігнорувало його після звернення батьків дівчинки.

Омбудсман звернувся до Головного Управління Національної поліції в Одеській області з метою якісного й неупередженого розслідування та взяв справу на особистий контроль.

Видання «Думська» зазначає, що родичі 2-річної дівчинки звинувачують працівників приватного дитсадка в селі Великодолинське Одеської області у знущаннях з їхньої дитини.

Видання «Альтернатива» повідомило, що мати розповіла в соцмережах, що після того, як дівчинка почала відвідувати дитсадок, її поведінка різко змінилася.

Щоб з'ясувати причину, мама дала донечці іграшку з диктофоном, і дізналася, що там дівчинку принижували, використовуючи нецензурну лексику, а також залякували та погрожували тілесними ушкодженнями.

ІА "Вголос": НОВИНИ