В Одеській області до лікарні шпиталізували 7-річного хлопчика. Його жорстоко побила та обпекла газовим пальником рідна сестра. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Одеської області.

Зазначається, у нещасний випадок стався у Білгород-Дністровському районі. Лікарі повідомили правоохоронцям, що дитина потрапила до медзакладу чисельними ушкодженнями та опіками: черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та опіками другого ступеня передпліччя та сідниць.

Встановлено, що їх спричинила 16-річна сестра дитини.

За даними поліції, потерпілий має трьох сестер, яким 16, 11 та 9 років. Матір дітей позбавили батьківських прав. Опіку над ними узяв 62-річний родич. Коли дитина постраждала, то опікун та його дружина займалися своїми справами.

Найстарша із дівчат зайнялася «вихованням» молодшого брата. Вона побила його, обпекла газовим пальником, прив’язала і зачинила у сараї, де той просидів усю ніч.

Тільки вранці хлопчик зумів самостійно звільнити зв’язані руки і вибратися із господарської будівлі та звернутися по допомогу до сусідів, які і викликали «швидку».

Старша сестра пояснила свої дії тим, що брат нібито бешкетував, псував її речі та хотів підпалити газовим пальником скирту сіна та будинок. Нібито саме тому вона зайнялась його «вихованням».

«Виховательці» та опікуну загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Зараз двох молодших дівчаток представники соцслужби вилучили з сім’ї. Наразі вирішується питання щодо подальшого місця проживання усіх трьох малолітніх дітей. Слідство триває.

ІА "Вголос": НОВИНИ