Скандальний інцидент стався наприкінці травня в одному із ліцеїв Саф’янівської ОТГ Ізмаїльського району.

Про неї поліцейським та медикам повідомив директор навчального закладу.

Поліцейський офіцер громади встановив, що 15-річний учень дев’ятого класу придбав та приніс до ліцею перцевий балончик. На перерві він виніс його в коридор та показав однокласнику. Крутячи балончик в руках, вони випадково здійснили розпилення газу. 

Обидва хлопці та ще четверо ліцеїстів 11-ти та 15-ти років, які знаходились поруч, отримали ураження слизових оболонок очей, носа та рота. Усіх дітей доправили до лікарні та надали їм медичну допомогу.

«У діях обох 15-річних хлопців вбачаються ознаки дрібного хуліганства, яке кваліфікується за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Але, враховуючи, що юнаки не досягли віку, з якого можуть нести відповідальність за скоєння даного правопорушення, відносно їхніх батьків ми склали протоколи за ч. 3 ст. 184 КУпАП – вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом. Її санкція тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 850 до 1700 гривень. Всі зібрані адміністративні матеріали ми скерували до суду. Суд прийняв до уваги зібрані нами докази та за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей наклав на батьків неповнолітніх стягнення у вигляді штрафу розміром 850 та 1020 грн», - повідомив поліцейський офіцер Саф’янівської громади Роман Топал.

ІА "Вголос": НОВИНИ