У неділю, 26 листопада, через негоду на Одещині на трасах є кілька аварій. Відомо про двох постраждалих.
Про це повідомила поліція Одеської області.
На трасі Одеса – Рені біля села Красна Коса перекинувся вантажний автомобіль з зерном. Водій, на щастя не постраждав. На місці працюють поліцейські та рятувальники.
![](/uploads/media/60/f7/60f7df50f83yzef9c7a7f6da19bea0e0_w1280.jpg)
На тій самій трасі біля села Броска на підйомі застрягли автомобілі, унаслідок чого збільшився затор.
![](/uploads/media/1d/19/1d19c06f742db29ca31f31dd52c3d889_w960.jpg)
Біля села Лиманське Ренійськоі ОТГ не змогла проїхати карета швидкої допомоги з хворим. Поліцейський офіцер громади довіз медиків та чоловіка у лікарню на своєму службовому транспорті.
![](/uploads/media/26/de/26de190c0f26d1a5yza920b0d583b719_w1280.jpg)
А біля села Новокам’янка Ізмаїльського району пасажирський автобус Варна – Київ з 22 пасажирами з’їхав у кювет. Ніхто не постраждав. Їм надається допомога.
![](/uploads/media/d6/82/d68250cf4d1696dcae301b6dc094547a_w640.jpg)
Поліцейські просять водіїв, які в дорозі, бути дуже уважними та обережними, неухильно дотримуватися ПДР і у разі необхідності телефонувати на спецлінію «102». Хто збирався виїжджати, радять утриматися від поїздки і перечекати негоду.
ІА "Вголос": НОВИНИ