Співробітники Макіївського металургійного заводу, що на окупованій частині Донбасу, оголосили страйк і повністю зупинили роботу підприємства. Металурги вимагають виплати повної суми заборгованості по зарплатах з початку червня.

Аналогічна ситуація днями сталася в Єнакієвому, повідомляє Інформаційний навігатор у Facebook.

Незважаючи на вмовляння директора Ніколаєнко, ніхто зі співробітників так і не вийшов на роботу в нічну зміну. Більш того, робітники перегородили всі під'їзди до підприємства бетонними блоками. Протестувальники звернулися до колег з Кадіївки (колишній Стаханов) й Алчевська з проханням приєднається до бунту. Намагаючись стримати невдоволення населення, керівництво так званого "Внєшнєторгсервіса" виплатило Стахановському заводу феросплавів і Алчевському металургійному комбінату - 10% боргу за липень.

"Окупаційна влада вимагає від працівників підприємств негайно стати до роботи і смиренно чекати виплат. Ось тільки обіцянкам керівництва ніхто давно не вірить. Бойовики ризикують залишити місто без опалення, оскільки централізована система опалення безпосередньо зав'язана на виробничих потужностях підприємства", - зазначається у повідомленні.

ІА "Вголос": НОВИНИ