У Сумській області мешканцям прикордонних міста та сіл заборонили наближатися до кордону на відстань 1 кілометра та ближче. Також їм заборонили перебувати поза населеними пунктами прикордоння вночі.

Про це у фейсбук повідомляє Державна прикордонна служба України.

«У зв’язку з військовою агресією росії проти України, до закінчення воєнного стану, в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження», - йдеться у повідомленні.

Так на Сумщині забороняють будь-яке пересування цивільних осіб у смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 км, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено:

  • пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги);
  • проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год вечора до 07:00 год ранку;
  • здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування;
  • рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;
  • пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах (за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких у лісових масивах та лісосмугах здійснювати після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону не пізніше ніж за 2 год до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).

Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено ходити на полювання та носити військову форму одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільним населенням.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ