У місті Лебедин Сумської області поховали 23-річного солдата Максима Стеблянка з 1-ої окремої танкової Сіверської бригади.

Він загинув 6 квітня, підірвавшись на міні в зоні ООС.

Як повідомили на сторінці Оперативного командування «Північ» у Facebook, прощання з бійцем відбулося у суботу, 10 квітня.

«Віддати шану та вклонитися перед батьками за сина-Героя прийшли побратими, друзі, товариші та пересічні мешканці міста. Слова скорботи від командувача військ ОК »Північ« та себе особисто висловив заступник генерал-майор Олексій Оцерклевич, який передав батькам Грамоту скорботи та пошани від Головнокомандувача Збройних Сил України», – сказано у повідомленні.

Зазначається, що прощання відбувалося за участі почесної варти, військового оркестру, лунав військовий салют. Труна була покрита Державним Прапором України, який потім передали рідним.
Як повідомляє "Суспільне", відспівали військовослужбовця у Воскресенській церкві , а поховали на Лебединському кладовищі.
У 2016-му Максим закінчив училище лісового господарства, відслужив дострокову службу і вирішив продовжити службу за контрактом. З 2020-го року він воював у складі 1-ї окремої танкової бригади. Був водієм механізованого взводу – підвозив бойовим товаришам боєприпаси, продукти та необхідні речі.
«Я могла завжди до нього підійти, він мене підтримає, заспокоїть або навіть насварить, але я розуміла, що все це жарт. Я була на кухні з 4 ранку, він зайшов до мене на кухню, я його ще погодувала. Він сів, я стала біля нього, він мене обійняв (він мене Рижа називав), каже »Добре, Рижа, я поїхав«, я його обняла, поцілувала в скроню, і він поїхав. Потім я розмовляла з мамою телефоном і почула якийсь вибух», – пригадує військова, що служила разом з Максимом, Марина Чирва.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ