Жителям Путивльського району Сумської області, що межує з Росією, від імені Міноборони України надсилають SMS із проханням прибути в найближчу військову частину.
Про це у вівторок, 27 листопада, повідомила прес-служба українського оборонного відомства.
У Міноборони повідомили, що не мають ніякого відношення до розсилки подібних повідомлень і ніколи ЗСУ не вдавалися до подібних заходів інформування громадян.
У відомстві закликали громадян довіряти тільки офіційній інформації і повідомляти про подібні випадки в компетентні органи.
ІА "Вголос": НОВИНИ