БЕБ викрило масштабне виробництво фальсифікованої харчової продукції у парку Межигір’я

Детективи БЕБ викрили групу осіб, яка організувала виготовлення та розповсюдження підробленої харчової продукції під виглядом відомих українських та міжнародних торговельних марок.

Про це повідомили в телеграм-каналі Бюро економічної безпеки. 

Для масового виробництва та фасування солодощів, кави, бакалійних товарів (спецій, кавових та какао виробів, вермішелі швидкого приготування), вафель, жувальної гумки та іншої фальсифікованої продукції використовували спеціальне обладнання. 

"За результатами обшуків детективи БЕБ вилучили 5 автоматичних ліній,  20 станків для пакування та нанесення логотипів, 6 ліній для пакування продукції. 
Вага вилученої контрафактної продукції, сировини для її виготовлення, пакувальних засобів тощо становить орієнтовно 200 тонн" - сказано в повідомленні. 

Крім того, встановлено, що підпільне виробництво в Межигір’ї використовувало потужності, зокрема електроенергію Національного парку. 

На даний момент, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконного виробництва та місця продажу фальсифікованої продукції. Підраховуються щомісячний оборот підпільного виробництва продукції та сума завданих державі збитків.

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ