У Тернополі члени Тернопільської обласної організації „Тризуб” розірвали намет та побили одного з агітаторів Тернопільської обласної організації КПУ.

Про це повідомив кореспондент „Прес-Тайм” в Тернопільській області.

Напад стався 17 березня о 13 год., коли члени обкому КПУ почали ставити червоний намет у центральній частині міста, на Театральному майдані.

Група членів ТОО “Тризуб” оточили намет і почали його рвати. Коли один із агітаторів спробував зупинити нападників, його побили. Потерпілого госпіталізовано у міську лікарню.

Нападників зупинити працівники міліції, однак нікого із хуліганів вони не затримали.

Помічник-консультант 1-го секретаря ТОО КПУ , народного депутата України Володимира Сімонова Галина Воробйова повідомила, що подібний інцидент стався 15 березня, коли невідомі скинули намет та вкрали прапор.

Тернопільська обласна організація КПУ звернулась до начальника Тернопільського міськвідділу міліції з заявою провести належне розслідування інциденту та надалі виставити пост біля агітаційного намету КПУ. Начальник опорного пункту Тернопільського міськвідділу міліції, майор міліції Андрій Стрелков пообіцяв виставити пост 17 березня, відповідно до дозволу Тернопільської міської ради проводити агітацію.

У момент нападу на Театральному майдані випадково (з його слів) поруч знаходився голова ТОО “Тризуб” Іван Сута, який зауважив, що хоча за Конституцією кожний вільний у своїх ідеологічних уподобаннях, але “не тоді, коли ідея є антидержавницькою, якою є комуністична ідея”.

Коментуючи напад, А.Стрєлков пообіцяв, що винні будуть затримані і покарані.


Прес тайм






ІА "Вголос": НОВИНИ