Старший солдат Збройних сил України Анатолій Буряк провів у російському полоні понад два роки. Нещодавно він повернувся додому, але зустріти його прийшли лише рідні та сусіди.Натомість місцева влада каже: ніхто попросту не знав, що захисник приїздить у рідний край.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Нагадаємо: старший солдат Збройних сил України Анатолій Буряк із села Залісся Сошичненської громади, який понад два роки провів у російському полоні, повернувся додому.

Проте зустріч, яка мала б стати подією для всього села, відбулася без належної уваги. Зустрічати захисника прийшли лише найближчі – родина та кілька односельців. У коментарях до публікацій про його повернення люди обурюються: багато хто з мешканців Залісся не знали про прибуття воїна. Кажуть – ніхто не повідомив, не організував збору громади та не було жодного офіційного повідомлення.

Разом з тим староста села Олег Семенюк нарікає, мовляв, ніхто не знав про приїзд Анатолія, бо рідні нікому не сказали.

«Ніхто нічого не знав, знали тільки рідні. Сусіди й ті не знали. Говорять, що ми не готувалися (до приїзду, – ред.), але ми готувалися. Попередньо було домовлено, що замовимо коровай та зустрінемо. Я розумію, що треба було надзвонювати щодня... Але подруга рідних написала коментар, що рідні не хочуть бачити представників влади, тому й не написали в групу села», – каже Семенюк.

Під одним із дописів у мережі справді є коментар, у якому користувачка Тетяна Сильчук пише: 

«Родина не захотіла, щоб були представники влади, бо на це були вагомі причини, але не йшлося про односельців».

Жінка додала, нібито багато людей знало про приїзд воїна.

ІА "Вголос": НОВИНИ