Про це власкору Вголосу повідомили в ОДА.

Урочисто представили нового очільника ВОЦЗ виконувач обов’язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко та голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Володимир Гунчик закликав нового керівника у своїй подальшій роботі враховувати зміни, котрі відбуваються в державі, та націлив на одне з основних завдань – створення нових робочих місць в області.

«Звертаю увагу й на те, що 10 тисяч наших земляків, які воювали або і надалі продовжують нести службу, найкращою реабілітацією є сім’я та робота», – зазначив він.

Передумовою до створення нових робочих місць, за переконанням Валерія Ярошенка, є сприятливий економічний клімат, фінансова ситуація, податкова політика та державні інвестиції. Центр зайнятості ж, своєю чергою, повинен бути ефективною сервісною установою.

«Поєднання досвіду та креативу, молодих людей, які приходять з громадського сектору, – це дуже корисно для справи», – зауважив Валерій Ярошенко.

Роман Романюк народився 24 червня 1985 року в Луцьку. У 2007 році з відзнакою закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Фінанси». У 2004-2006 рр. пройшов військову підготовку при Національному університеті водного господарства та природокористування, здобув військове звання офіцера запасу «Молодший лейтенант». У 2007-2012 рр. працював на різних посадах у «Правекс-банку».  Був помічником директора ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Із 2014 – член громадської ради Волинської ОДА. Депутат Луцької міської ради VI скликання (2010-2015 рр.). У 2015 році очолив обласний осередок партії БПП «Солідарність». На місцевих виборах 2015 року балотувався за списками цієї партії до Луцької міської ради, однак не набрав достатньої кількості голосів. Входить до складу виконавчого комітету Луцької міської ради.

-

ІА "Вголос": НОВИНИ