Вже від завтра, 24-го червня, на вулиці Шевченка у Львові, частину якої ремонтували два роки, заборонять поворот ліворуч, якщо їхати у бік центру. Про це повідомляє сайт мерії.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», управління патрульної поліції у Львівській області погодило схему організації дорожнього руху, яка передбачає заборону лівого повороту з вул. Шевченка на вул. Ярослава Мудрого. Впродовж дня будуть встановлені відповідні дорожні знаки, а з 00:00 год 24 червня нова схема організації руху на вул. Шевченка вступить у дію.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук Завантажити фото
Завантажити фото

«Завдяки цій зміні організації дорожнього руху є можливість пропускати транспортні потоки по вул. Шевченка в одній фазі руху: до центру рух прямо та ліворуч з середньої смуги руху, праворуч з крайньої правої, а також рух з центру прямо та праворуч.

Це рішення дозволяє збільшити дозвільний сигнал світлофора для потоку, який рухається з центру міста, а також збільшити дозвільний сигнал для руху з вулиці Ярослава Мудрого. Наслідком цих змін буде зменшення черг та транспортних затримок на перехресті”, – наголошують у відділі транспортного планування та моделювання ЛКП “Львівавтодор”.

Відповідно до погодженої схеми організації дорожнього руху сьогодні, 23 червня, будуть змінені необхідні дорожні знаки, зокрема два дорожні знаки 5.62 “Схема руху”. Один з них розміщуватиметься біля перехрестя вул. Шевченка – Клепарівська. На ньому зображено перший альтернативний маршрут об’їзду цього маневру: вул. Захисників України – вул. Городоцька – вул. Ярослава Мудрого. Інший знак “Схема руху” буде на вул. Шевченка, 42а, де вказано ще один альтернативний шлях об’їзду: вул. Шевченка – вул. Бортнянського – вул. Квітки-Основ’яненка – вул. Олени Степанівни – вул. Ярослава Мудрого.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/297162-politsiia-pohodyla-zaboronu-livoho-povorotu-z-vul-shevchenka-na-vul-yaroslava-mudroho

ІА "Вголос": НОВИНИ