Прикордонники Чопського загону затримали в Ужгородському районі місцевого жителя, який організував канал переправлення через кордон військовозобов'язаних громадян.

Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Правоохоронці встановили, що переправник познайомився з потенційним «клієнтом», жителем Львівщини, в одному з готелів міста Ужгород, де він працював охоронцем, а львів'янин винаймав номер. У ході розмови переправник дізнався, що гість готелю не проти виїхати у Німеччину до родичів, і запропонував йому свої послуги. Такий «трансфер» мав вартувати «клієнтові» 3500 доларів США.
Львів’янина доставили легковим автомобілем на околицю прикордонного села Забрідь. Звідти чоловік мав йти пішки у супроводі провідника. Правопорушників затримали, коли вони якраз мали розпочинати піший маршрут.
У ході перевірки прикордонники також встановили, що закарпатця вже затримували за аналогічне правопорушення наприкінці минулого року. Йому було повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з правом внесення застави в розмірі 187 800 грн. Однак, сплативши необхідну суму, чоловік продовжив  діяльність.
У зв’язку з повторним вчиненням правопорушення вирішується питання про обрання переправникові запобіжного заходу – тримання під вартою без права внесення застави.
Тривають слідчі дії.

ІА "Вголос": НОВИНИ