У Житомирській області до 15 та 7 років позбавлення волі засудили батьків, які вбили та спалили тіло своєї 5-річної доньки. 

Про це йдеться у повідомленні Житомирської обласної прокуратури. 

Слідство встановило, що батько 5-річної дівчинки в серпні 2018 року, будучи нетверезим, побив дитину. Через це дівчинка заховалась під ліжко. Мати дитини підійшла до неї лише через кілька годин після побиття, проте вона не викликала медиків, а вклала доньку спати. Зранку стан дитини погіршився, проте батьки знову не викликали швидку. 

«Батько вирішив, що вже пізно її рятувати. Аби приховати сліди скоєного злочину, тіло спалив у печі, а попіл з рештками викинув у річку, щоб течія віднесла подалі від дому. Вбивство рідної доньки обвинувачені приховували дев’ять місяців. Працівників соціальних служб запевняли, що »все гаразд«, показуючи їм через вікно переодягненого меншого братика та цинічно продовжували отримувати державні виплати на вбиту доньку», - йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці виявили останки дитини в річці. На суді батьки не розкаялись у вчиненому та перекладали провину одне на іншого. Проте їхню вину довели прокурори. 

Суд визнав батьків винними в умисному вбивстві малолітньої та залишенні її у небезпеці (п. 2 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 135 КК України).

Чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі, жінку - до 7 років. 

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ