На Дніпропетровщині на випускному молодшої школи №19 у Кам'янському дитині з притулку не дали солодощів. Таке рішення пояснили тим, що її рідні не здали гроші.

Про це у спільноті «Батьки SOS» написала Катерина Панасенко.

За її словами, дівчинка вже рік перебуває в Центрі реабілітації в очікуванні своєї подальшої долі: суд розглядає справу про позбавлення її матері прав на дітей.

«Дівчинка так готувалася, вдягла гарну сукню, в притулку їй накрутили волосся, і вона красива прийшла на свято. Після урочистої частини її так само «урочисто» попросили піти, бо мама не здала гроші, і солодкого столу для неї не буде... Так, там така мама... Але у дитини є бабуся, і вона могла б здати необхідну суму, але ніхто не попередив ні бабусю, ні притулок, яка сума потрібна ...», — написала жінка.

За словами Панасенко дитина з гідністю залишила урочистості.

«Ця дівчинка менша за всіх зростом і вагою у класі, вона їсть як мишка. Вона не з'їла б ваш торт, їй досить було б кілька цукерок і склянку лимонаду... Вона просто хотіла бути з однокласниками в цей день... Люди, ви люди? Я не кажу вже про педагога, яка була присутня при цьому... Мала сильна, вона звикла до труднощів і страждань в її маленькому житті — вона не плакала, вона просто мовчки пішла. По дорозі з нею працював психолог притулку», — розповіла вона.

Повідомляється, що раніше дівчинка представляла школу і свій клас на конкурсі краси і талантів «Міс Аліса» і стала однією з переможниць.

У коментарях користувачі обурені й шоковані ситуацією, яка вже не вперше відбувається в навчальних закладах України.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року подібна історія зі школи Харкова сколихнула Україну. Тоді у школі № 151 ученицю 6-го класу публічно принизили через те, що її батьки відмовляються брати участь у різних поборах: дитині не дали піти додому, змусили бути присутньою на «святкуванні закінчення першої чверті», при цьому залишивши без солодкого.

ІА "Вголос": НОВИНИ