У Коломиї (Івано-Франківська область) звільнили секретаря міської ради Андрія Куничака. Це сталося після того, як він під час одного із засідань обізвав «відьмою» місцеву депутатку.

Про це у своєму Telegram написав омбудсмен Дмитро Лубінець.

За словами Лубінця, секретар цієї ради вжив висловлювання, що принижують жінку, порушують її право на повагу до честі, гідності та впливають на ділову репутацію як депутата міської ради.

Крім того, до омбудсмена звернулася і сама постраждала, після чого було відкрито провадження за цією справою.

«Поведінку секретаря міськради розглянули на засіданні Постійної комісії, на якій були присутні обидві сторони. Згодом Коломийська міська рада ухвалила достроково припинити повноваження свого секретаря», - повідомив Лубінець.

Як передають місцеві медіа, інцидент стався на сесії Коломийської міської ради 9 листопада під час розгляду питання про дострокове припинення повноважень Андрія Куничака, якого намагалися звільнити з посади секретаря ще до скандалу.

Під час виступу з трибуни Куничак звернувся до своєї колеги з фракції Галини Белі зі словами: «Будь ласка, не дивіться на мене так!», а згодом додав «Як відьма». Після цього в залі почали аплодувати.

Згодом Галина Беля зареєструвала петицію про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради, яка набрала 218 голосів з 200 необхідних для її розгляду на сесії. За звільнення Куничака проголосували 23 депутати із 38.

ІА "Вголос": НОВИНИ