Станом на суботу, 21 березня, українські правоохоронці склали вже 923 адмінпротоколи на порушників карантину.

Про це інформує пресслужба Нацполіції.

У відомстві наголосили, що найбільше порушників на Дніпропетровщині – 167, на другій позиції Донецька область – 85 штрафів, Київ опинився на третій сходинці – 75 порушників.

Окрім того, 67 порушень зафіксували у Київській, 61 – у Запорізькій, 54 – у Черкаській, 47 – у Одеській, 43 – у Херсонській, 33 – у Вінницькій області, по 32 – у Сумській та Харківській, 30 – у Рівненській, 29 – у Львівській, 25 – у Волинській, 22 – у Чернівецькій, 21 – у Кіровоградській, 19 – у Чернігівській, 18 – у Миколаївській, 14 – у Луганській, 12 – у Закарпатській, по 9 – у Івано-Франківській та Тернопільській, 8 – у Житомирській, 7 – у Хмельницькій та 4 – у Полтавській області. До суду направлено 889 адміністративних протоколів.

Також слідчі поліції розпочали 8 кримінальних проваджень за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням: 3 – у Харківській області, по 1 – у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській областях та місті Києві.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням дотримуватися рекомендацій лікарів та за можливості залишатися вдома.

До вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території держави залучається понад 17 тис. правоохоронців. У тому числі поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та рятувальників.

Як писав “Вголос”, надзвичайну ситуацію оголосили ще в одній області України.

Читайте також: В Україні можуть ввести надзвичайний стан, коли і що відомо.

ІА "Вголос": НОВИНИ