Бій українця Олександра Усика та британця Тайсона Ф'юрі за абсолютне чемпіонство у надважкій вазі не відбудеться 17 лютого. Причиною є травма британського боксера.

Про це повідомляє промоутерська компанія Queensberry Promotions в Instagram, яку представляє Ф'юрі.

Як зазначили у компанії, боксер з Британії отримав травму під час спарингу в Ер-Ріяді. Спортсмену розсікли брову, що вимагало термінової медичної допомоги та накладання швів.

У Queensberry Promotions додали, що така травма поки виключає будь-яку можливість бою з Усиком, який планувався на 17 лютого в Саудівській Аравії.

«Я абсолютно спустошений після того, як так довго готувався до цього бою і перебуваю в такій чудовій формі. Мені шкода всіх учасників цієї величезної події, і я старанно працюватиму для підготовки до нової дати бою, як тільки око заживе», - наголосив сам Ф'юрі.

Він також вибачився перед своєю командою та командою Усика за непередбачені обставини.

Пізніше британський спортсмен оприлюднив у себе в Instargam пост, в якому заявив, що Усик мав проблеми, оскільки він «у фантастичній формі». Ф'юрі пообіцяв перенести бій, «як тільки зможе».

Нагадаємо, раніше Усик і Ф'юрі дуже довго погоджували бій за титул абсолютного чемпіона у надважкій вазі. Але вже 16 листопада 2023 року їм таки вдалося домовитися. Бій запланували на 17 лютого 2024 року.

ІА "Вголос": НОВИНИ