Про це він заявив у коментарі сьогодні.
«Ми будемо працювати трохи інакше, ніж попередня бюджетна комісія. Відкритість роботи бюджетної комісії буде достатня. Я запрошую журналістів на всі громадські обговорення, про які ви будете проінформовані. Ми хочемо, аби той контроль, який проводиться був доступний для тих, кому цей бюджет належить. Я дуже хочу, щоб кожна копійка надійшла до користувача. Я дуже хочу, щоб ті люди, які чекають на бюджет, отримали все від держави. Я впевнений, що в нас багата держава, але бідні люди. І наш бюджет повинен використовуватися дещо інакше. Як – ми знаємо», - сказав Ярослав Качмарик.
Новий голова бюджетної комісії заявив, що ті, хто казали про недостатню професійність членів комісії, пошкодують.
«Ми будемо дуже глибоко аналізувати те, що робить адміністрація. В нас вистарчить кваліфікації розібратися з тим, що і як треба робити. Ми будемо планувати все так, щоб Львівщина розвивалася, виходячи з можливостей, які має», - сказав Ярослав Качмарик.
За його словами, головна проблема бюджету Львівщини – недостатній обсяг дохідної частини. Саме доходи в бюджеті, на думку Ярослава Качмарика, необхідно збільшувати.
«Коли ми будемо приймати обласний бюджет, то хочемо, щоб він був об‘єктом публічного обговорення. Ми будемо запрошувати всіх, зокрема і адміністрацію, яка, власне кажучи, є розпорядником більшості коштів, і ми буде хочемо, щоб наша співпраця була саме у площині використання бюджетних коштів. Ми будемо вчитися в інших, можливо, але ми покажемо, що на Львівщині люди відчують, що бюджетні кошти є і всі, до копійки, належать саме їм», - підсумував Ярослав Качмарик.
ІА "Вголос": НОВИНИ