Українська спортсменка Ярослава Магучіх на чемпіонаті світу з легкої атлетики взяла срібло у фіналі зі стрибків у висоту.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українські спортсменки Юлія Левченко та Ярослава Магучіх виступили у фіналі зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі.

18-річна Магучіх Ярослава стала другою в секторі для стрибків у висоту, взявши планку на позначці 2,04 метра. Цей результат дозволив Ярославі не тільки стати другою у змаганнях, а й встановити світовий рекорд для спортсменок до 20 років. Також українка стала наймолодшою медалісткою мундіалю в історії.

20-річна Юлія Левченко також взяла висоту в 2 метри з третьої спроби. Однак висоту у 2,02 метра взяти так і не змогла, через що і зайняла 4-е місце у рейтингу.

Золото здобула Марія Ласицкене, яка виступає під нейтральним прапором. ЇЇ результат 2,04.

Нагадаємо, що 16-річна українка пробилася до півфіналу тенісного турніру в Іспанії.