Про це пише «Сегодня» з посиланням на рецензію журналу Maxim.

Ця стрічка починається з пейзажів Криму та зустрічі на вершині гори української журналістки і екс-спецназівця з Севастополя, який змінив професію і став звичайним шкільним учителем фізкультури. Між ними зав'язується роман.

«Далі вони розсікають вздовж і поперек Криму на мальовничих яхтах, по доглянутих дорогах на джипі і гніздяться в теплих лампових готелях. Судячи з кіно, усюди житуха настільки соковита і красива, що навіть незрозуміло, чим так погано жилося кримчанам під українським гнітом. Тут автори фільму допустили, звичайно, ідеологічний промах», – іронізують в рецензії.

Потім події фільму переносять глядача до Києва взимку 2014 року, де у цей момент йде розпал Революції Гідності, прихильником якої і безпосередньо учасницею стає головна героїня пропагандистської стрічки. Однак її коханий не схвалює таку позицію, адже на Майдані присутні його колишні колеги по спецназу.

Наступна частина фільму присвячена лютневим подіям 2014 року в Криму і показує «приречених» жителів півострова, які бояться початку війни.

«Що дивно – і росіяни, і кримчани, і біснуваті бандерівці весь фільм перемовляються на бездоганній російській, наче й не було в тих краях зроду ніякого акценту. Це знову недоробка авторів фільму. Взагалі мало сенс мову всіх українців у фільмі дублювати німецькою, тоді було б простіше зрозуміти, де який ворог. Автори фільму і самі усвідомлювали таку проблему, тому знайшли простий вихід – всі наші тут – красиві, стрункі сонцеликі арійці. А всі не наші – слизькі лицемірні фашисти. Ось так весь фільм і воюють арійці з фашистами», – додають автори рецензії про проросійську стрічку, котра виправдовує анексію Криму.

Завершальний етап сюжету – введення на півострів російських окупаційних військ, яким так радіє місцеве населення.

Примітно, що фільм «Крим» не сприйняли серйозно не лише журналісти, а й звичайні глядачі. Так, за інформацією TJ, в день старту прокату пропагандистської стрічки стало відомо про скарги деяких користувачів найбільшого російськомовного сайту про кіно «КиноПоиск», які вважали, що рейтинг очікування картини не відповідає дійсності.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ