Російсько-терористичні війська зосереджують десятки одиниць танків, гаубиць і зенітні ракетні комплекси в місцях, які розміщені з порушенням ліній відведення та постійних місць зберігання. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

«Збройні формування Російської Федерації не виконують взяті на себе зобов’язання щодо відведення важкого озброєння по всій лінії розмежування сторін. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що збройні формування Російської Федерації зосереджують десятки одиниць танків, гаубиць та зенітні ракетні комплекси в місцях, які розміщені з порушенням ліній відведення та постійних місць зберігання», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, окупанти продовжують систематично порушувати режим припинення вогню.

За даними звіту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, на основі даних повітряного спостереження виявили наявність 14 реактивних систем залпового вогню на так званому полігоні поруч із населеним пунктом Міусинськ.

Представники Місії ОБСЄ виявили озброєння, розміщене за лініями відведення, але поза межами виділених місць зберігання на непідконтрольних урядові районах. Зокрема, виявили наявність 12 танків на полігоні неподалік від населеного пункту Шимшинівка, 12 танків, сім самохідних гаубиць і 13 буксируваних гаубиць, а також три зенітні ракетні комплекси на полігоні поблизу Міусинська та 24 танки на полігоні біля населеного пункту Круглик.

Крім цього, на полігоні неподалік від населеного пункту Покровка на схід від Донецька Місія зафіксувала щонайменше п’ять танків T-72.

Українська сторона СЦКК зазначає, що збройні формування Російської Федерації вкотре демонструють стійке небажання дотримуватися мінських домовленостей, відверте нехтування взятих на себе зобов’язань у рамках Тристоронньої контактної групи щодо відведення важкого озброєння по всій лінії розмежування сторін.

Як повідомляв «Вголос», упродовж цієї доби окупанти 11 разів порушували “режим тиші” та поранили двох українських захисників.

ІА "Вголос": НОВИНИ