Головна команда «Руху» пішла зимувати на 11-му місці Української Прем’єр-ліги, юніори – на 2-му з великим шансами на чемпіонство.

Почесний президент львівського футбольного клуб «Рух» Григорій Козловський підбив підсумки першої частини сезону для «жовто-чорних».

Він відверто розповів про теперішні взаємини з колишнім головним тренером Іваном Федиком, якого вважає одним із найперспективніших фахівців України, про повернення в клуб Леоніда Кучука, результати команди. Григорій Козловський виокремив найкращі та найгірші матчі першої частини сезону.

Крім того, президент «Руху» акцентував увагу на прогресі юніорів «Руху» й успіхах вихованців Академії клубу. Юніорська команда «жовто-чорних» реально претендує на чемпіонство у турнірі Української Прем’єр, перебуваючи на другій позиції і маючи два матчі в запасі.

При цьому Григорій Козловський наголосив, що перемога в чемпіонаті U-19 не є самоціллю. Головне, щоби молоді футболісти потрапляли в першу команду, яка є однозначним пріоритетом. І процес пішов, адже відразу 6 юних футболістів уже успішно виступають на дорослому рівні, при цьому демонструють сильний футбол.

Нагадаємо, що віднедавна телеканал NTA та футбольний клуб «Рух» започаткували трансляції матчів юнацької команди «Руху» на новому рівні. Те, що запланували в колаборації телевізійники та «рухівці», в Україні ще не робив ніхто.

Наприкінці листопада генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин і президент із міжнародних зв’язків «Рівер Плейта» Адріан Варела підписали меморандум про співпрацю клубів.

Раніше президент ФК «Рух» (Львів) Григорій Козловський поміж іншим розповів, що чекає на вихованців Академії у майбутньому і як розвиватиметься професійний клуб, який грає в Українській Прем’єр-лізі.

ІА "Вголос": НОВИНИ