Лідер угорської ультраправої партії Mi Hazank Ласло Тороцкоі заявив про претензії на українське Закарпаття у разі втрати Україною державності в результаті війни.

Про це повідомили в Index 

Виступаючи на річній партійній конференції у Будапешті в суботу, Тороцкоі заявив, що тиск «міжнародних фінансистів» призвів до війни в Україні, а саме до війни, яка «зруйнує Європу і відправить економіку континенту на дно». За його словами, «Україну купив BlackRock», найбільший у світі інвестиційний фонд, який має у своєму розпорядженні понад 10 трильйонів доларів.

Ласло Тороцкої заявив, що його партія виступає за припинення конфлікту в Україні: негайне припинення вогню, мир і врегулювання шляхом переговорів.

Він також заявив, що якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, то Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття.

«Якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія», – заявив Тороцкоі.

В свою чергу  Секретар Львівської міської ради, старший лейтенант Збройних сил України Маркіян Лопачак відповів на такі сміливі закиди угорського політика у своєму телеграм каналі:  "Максимум, на який він може розраховувати, якщо Україна впаде - це статус колонії для Угорщини, танки на вулицях Будапешта, лапті, протерміновані консерви і короткотривала пожиттєва служба в російській армії. Але йому дуже пощастило, бо Україна не впаде".

ІА "Вголос": НОВИНИ